MODRA DVORANA V LETOŠNJI SEZONI NEPREMAGANA

Posted in Uncategorized on

by

Na sobotnem obračunu proti RD Alples Železniki so se naši fantje v Modri dvorani odlično odrezali. Na zadnji domači tekmi so zopet prikazali dober rokomet in tako zabeležili šestnajsto zmago v letošnji sezoni.

V prvem polčasu so Plavi prikazali nekoliko medlo in počasno igro. Gostje so to dobro izkoriščali, vendar vseeno ne dovolj. Naši so stisnili zobe in na polčas odšli z dvema zadetkoma prednosti (16 : 14).

Drugi polčas je postajal vse bolj zanimiv. Naši fantje so prikazalo bolj atraktivno in hitro igro. Gostje takega tempa niso mogli dohitevati in razlika se je iz minute v minuto večala. Priložnost za igro so dobili tudi mlajši igralci, ki so tekmo suvereno pripeljali do konca. Plavi so slavili z devetimi zadetki prednosti (36 : 27).

Člane v letošnji sezoni čakata še dve gostujoči tekmi. V soboto, 8. 4. 2017, se bodo najprej pomerili proti ekipi RK Kronos Logatec.

Uspešno treniranje in na zmago v soboto!